Vize

Pomoci každému zákazníkovi v naplnění jeho maximálního potenciálu.

Co nejrychleji a nejsnáze…

 

 Mise

Poskytovat zákazníkům ty nejlepší prostředky pro automatizaci a optimalizaci procesů, aby se mohli zaměřit na to skutečně podstatné…a dokázali více.

 

Politika Společnosti

S Intelligent Studios přišla na český trh revoluce v tom, jak je IT implementováno. Intelligent Studios je zde pro ty, kteří nechtějí jen dodat produkt, ale chtějí k němu i exkluzivní servis a přidanou hodnotu. Ostatní IT společnosti nabízejí profesionální přístup, komplexní znalosti, dlouholeté zkušenosti, spolehlivé partnerství. Pro nás je to standard. Naše výjimečnost spočívá tom, že:

 

  1. Nemáme stálé zaměstnance, nejlepší tým sestavujeme z těch nejlepších lidí pro konkrétní projekt.
  2. Implementace pro nás není jen dodání softwaru. Součástí je automaticky i analýza firemních procesů a celkových potřeb zákazníka.
  3. Neřešíme jen aktuální problém. Víme, že zákazník poroste a že správný systém musí růst s ním.
  4. V IT projektech se s dopadem na lidí často nepočítá. Součástí naší implementace je také change management jako podpora nového softwaru i strategie.
  5. Každý zákazník je jedinečný, každý projekt je jiný. My dodáváme řešení, které jedinečnost respektuje.
  6. Jsme zavázáni ke stálému zlepšování a zdokonalování systému managementu kvality firmy

Outsourcování úkolů dodavatelům podle jejich specializace nám poskytuje neomezenou přizpůsobivost potřebám zákazníků jak z pohledu předmětu zakázky (modifikace konkrétního softwaru), tak z pohledu termínů (v urgentních případech lze nasadit vyšší počet pracovníků).

Prioritou je pro nás ochrana dat zákazníka a informací o něm.

Zákazníkem společnosti jsou firmy, bez ohledu na velikost, které potřebují pracovat s velkými objemy dat a požadují snadnou a rychlou dostupnost analýz těchto dat. Cílem je nabídnout zákazníkovi co možná nejlepší servis, dosažitelný v relativní blízkosti.

Důležitým prvkem je optimalizace nákladů tak, aby za vynaložené prostředky zákazník obdržel maximální kvalitu.